Surf – Eurofamily nyereményjáték

Nyerjen álomutazást Hawaii-ra!

Vásároljon az EuroFamily magyarországi üzleteiben 1db Surf 60 mosásos folyékony mosószert vagy 1db 42 mosásos duokapszulát 2018. augusztus 1. és 2018. augusztus 31. között és megnyerheted a napi 5db (összesen 155db) Surf törölköző egyikét vagy a fődíjat, egy 1 millió forint értékű Hawaii utazást.


A webes kódbeküldéshez és a nyertes pályázatok érvényesítéséhez a *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező. Ugyanazon tartalmú pályázat beküldése közül az időben elsőként beérkező kerül érvényesítésre.

Fontos! A vásárlást igazoló eredeti blokkot kérjük, őrizze meg!


Nyertesek listája

Surf törölköző nyertesek  
Nyertes Név Település 
1  Kovács Renáta  Szombathely  
2  Herczig Veronika  Győr  
3  Kovács Renáta  Szombathely  
4  Tóthné dr. Marton Veronika  Keszthely  
5  Dr. Hevér Dóra  Vecsés  
6  Petrik Szilvia  Budapest  
7  Baranyai Magdolna  Bábolna  
8  Baranyai Gyula  Egyházasrádóc  
9  Örömi Nikolett  Zalacsány  
10  Hódi Pál  Szombathely  
11  Kovács Gáborné  Markaz  
12  Takó Renáta  Szeged  
13  Klement Nikoletta  Veszprém  
14  Szivak Zoltán  Szeged  
15  Horváth Rita  Vecsés  
16  Horváth Márta  Kiskőrös  
17  Tasnády Gábor  Érd  
18  Gagerné Kulcsár Mónika   Pereszteg  
19  Baranyai Gyula  Egyházasrádóc  
20  Makádiné R. Brigitta  Gödöllő  
21  Mártonné Kiss Orsolya  Tatabánya  
22  Fekete Ferenc  Nyergesújfalu  
23  Udvari Éva  Vecsés  
24  Belasics Nikoletta  Murakeresztúr  
25  Horváth Márta  Kiskőrös  
26  Horváth Márta  Kiskőrös  
27  Klesitzné Fribék Anita  Pápa  
28  Farkas Kálmán  Veszprém  
29  Dankó Alexandra  Devecser  
30  Veress-Varga Andrea  Budapest  
31  Tar Zsuzsanna  Budapest  
32  Szücsy Károlyné  Ádánd  
33  Kovács T. Mihály  Csömör  
34  Gellén Dorka  Ajka  
35  Takácsné Kovács Edit  Nyírpazony  
36  Deák Mónika  Nyergesújfalu  
37  Klesitzné Fribék Anita  Pápa  
38  Dobos Rita  Tamási  
39  Gubáné Szarvas Andrea  Debrecen  
40  Pocsai Szlvia  Pomáz  
41  Simon Lászlóné  Nyergesújfalu  
42  Lajosné Pék Edina  Lengyeltóti  
43  Daráné Zimonyi Erika  Nagykanizsa  
44  Róland Eliza  Zirc  
45  Klesitzné Fribék Anita  Pápa  
46  Fekete Marianna  Sopron  
47  Vázsonyi Gyöngyi  Várpalota  
48  Venglovecz László  Tiszaújváros  
49  Fülöp Attiláné  Zalakaros  
50  Szakonyi Eszter  Szombathely  
51  Fábián Ilona  Szigetszentmiklós  
52  Borbély Ildikó  Veszprém  
53  Schönberger Eszter  Sárvár  
54  Varga Tamás  Kékesd  
55  Kovács Zsuzsanna Nikolett  Budapest  
56  Néher Zoltán  Sopron-Balf  
57  Gányai-Vass Judit  Tatabánya  
58  Vargáné Orbán Marianna (WHC Kft.)  Zalaegerszeg  
59  Bíró Tamás  Debrecen  
60  Szatmári Péter Pálné  Felcsút  
61  Schönberger Péter  Nyögér  
62  Bódis Katalin  Dunaszekcső  
63  Horváth Andrea  Celldömölk  
64  Páskuly Anett  Debrecen  
65  Veres Anikó  Püspökladány  
66  Újj Gréta  Gyöngyös  
67  Trencsényi Szilvia  Budapest  
68  Vázsonyi Gyöngyi  Várpalota  
69  Tóth Istvánné  Szigetszentmárton  
70  Kákonyi Dóra  Kalocsa  
71  Litkei Ferenc  Pécel  
72  Fischer Dóra  Tatabánya  
73  Kövér Gáborné  Harka  
74  László Csilla  Vecsés  
75      
76  Besze Mónika  Budapest  
77  Pálinkásné Gábor Andrea  Budapest  
78  Börcs Ferenc  Budapest  
79  Prauda Zsuzsanna  Zalaegerszeg  
80  Fekete Ferenc  Nyergesújfalu  
81  Varga Tamás  Kékesd  
82  Sári Zsuzsanna  Szeged  
83  Basahidiné Schnalk Anna  Nyergesújfalu  
84  Halassy Maria  Vecsés  
85  Nagy Eszter   Kaposvár  
86  Szabóné Molnár Éva  Budapest  
87  Fehér Zsoltné  Nagykanizsa  
88  Igaliné Kiss Hajnalka  Siófok  
89      
90  Bíró Ferenc  Cegléd  
91  Offner Tamásné  Zalaegerszeg  
92  Szilágyi Gabriella  Nagyatád  
93  Kóbor Szilvia,Victory Fitness recepció  Budapest  
94  Csáky Tímea  Ebes  
95  Simon Diána,I. Számú Gondozási Központ   Veszprém  
96  Pataky Éva  Nyergesújfalu  
97  Kása Anikó  Zalaegerszeg  
98  Kása Anikó  Zalaegerszeg  
99  Tisztelettel Sári Gáborné  Isaszeg  
100  Gréczi János  Budapest  
101  Klesitz Zsolt  Pápa  
102  Mosolygó Zoltán  Debrecen  
103  Szabó Ibolya  Miskolc  
104  Szabari Katalin  Budapest  
105  Gujbán István  Kecskemét  
106  Czipszer József  Budapest  
107  Csegei Zoltán  Budapest  
108  Kőrösi Krisztina  Nyíregyháza  
109  Kultné Szabó Noémi  Szekszárd  
110  Perjés Ottó  Nyergesújfalu  
111  Simon László  Nyergesújfalu  
112  Horváth Bernadett  Sopronkőhida  
113  Holczmüller Lászlóné  Zalaegerszeg  
114  Hári Istvánné  Csór  
115  Kozma Péterné  Gödöllő  
116  Pál Mónika  Ajka-Padtagkút  
117  Füsy Ingrid  Győr  
118      
119  Erős Tamás  Veszprém  
120  Sutus Péter  Budapest  
121  Osztrogonácz Anikó  Pécs  
122  Soós Péter  Nyergesújfalu  
123  Virág István Csaba  Újfehértó  
124  Bruzák István  Budapest  
125  Horváth Ádám  Veszprém  
126  Baksa-Szathmáry Zsuzsanna  Budapest  
127  Gavló Szilvia  Felsőpakony  
128  Benedek Dániel  Nagykáta  
129  Kálmánné Fekete Gabriella  Siófok  
130  Mihaleszkó Erika  Hajmáskér  
131  Juhász-Vlkovszky Krisztina  Sukoró  
132  Klesitz Zsolt  Pápa  
133  Fekete-Csiszár Andrea  Pomáz  
134  Wéber Judit  Sopron  
135  Kelemen Gáborné  Budapest  
136  Kovács György István  Szombathely  
137  Vitek Anita  Siófok  
138      
139  Baranyainé Kovács Ildikó   Egyházasrádóc  
140  Dr. Vass Éva  Zalaegerszeg  
141  Kedvesné Kozma Ildikó  Sorokpolány  
142  Stummer Zoltánné  Sopronhorpács  
143  Hargitai Piroska  Taszár  
144  Grécziné T. Magdolna  Budapest  
145      
146  Morvai Imre  Gyöngyöshalász  
147  Stróbel Veronika Éva  Balatonalmádi  
148  Kasza Sándor,SZILK - Vámhivatal  Szeged  
149  Martinné Urbán Márta  Gödöllő  
150  Nagyné Tyápay Beáta  Ajka  
151  Lajosné Pék Edina  Lengyeltóti  
152  Baranyainé Kovács Ildikó  Egyházasrádóc  
153  Kelemen Zsolt  Budapest  
154  Szabó Andrea  Budapest  
155  Kovács Szilvia  Kecskemét  
Fődíj utazás nyertes  
Nyertes Név Település 
1  Tóth Istvánné  Szigetszentmárton