Surf – Tesco nyereményjáték

Nyerjen álomutazást Hawaii-ra!

Vásároljon a Tesco magyarországi üzleteiben 1db Surf 60 mosásos folyékony mosószert vagy 1db 42 mosásos duokapszulát 2018. augusztus 9. és 2018. augusztus 22. között és megnyerheti a napi 10db (összesen 140db) Surf strandtörölköző egyikét vagy a fődíjat, egy 1 millió forint értékű Hawaii utazást.

Alábbi webes felületünkön díjmentesen küldheti be pályázatát a pénztári blokkon szereplő AP kóddal és egyéb a pályázathoz tartozó adatokkal.

A webes kódbeküldéshez és a nyertes pályázatok érvényesítéséhez a *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező. Ugyanazon tartalmú pályázat beküldése közül az időben elsőként beérkező kerül érvényesítésre.

Fontos! A vásárlást igazoló eredeti blokkot kérjük, őrizze meg!


Nyertesek listája

Surf törölköző nyertesek  
Nyertes Név Település 
1  Veres Anikó  Püspökladány  
2  Szathmári Katalin  Üllés  
3  Veres Anikó  Püspökladány  
4  Lévai Péter  Püspökladány  
5  Polyák Csaba  Tarnazsadány  
6  Budai Zoltán  Zalaegerszeg  
7  Vass Imre Zoltánné  Szombathely  
8  Ruckné Nagy Ágnes  Újkígyós  
9  Boda Róbert  Pécs  
10  Lukovszkiné Németh Éva  Domoszló  
11  Varga Tamás  Kékesd  
12  Dulavicsné K.Edina  Hajdúnánás  
13  Sápi-Hering Csilla  Boldog  
14  Fehér Zsoltné  Nagykanizsa  
15  Gunics Béláné  Győr  
16  Doucha Mercédesz  Nagykanizsa  
17  Kovács Szilvia  Kazár  
18  Csabainé Nagy Szilvia  Ziliz  
19  Kállai István  Budapest  
20  Kövérné Répási Katalin  Debrecen  
21  Vlkovszky Gábor  Érd  
22  Varga Tamás  Kékesd  
23  Németh Éva  Tarjánpuszta  
24  Veres Anikó  Püspökladány  
25  Farkas József  Kiskőrös  
26  Vitek István  Siófok  
27  Stork Henrik  Nyíregyháza  
28  Gerencsér Lajos Attila  Bánokszentgyörgy   
29  Miseta Tiborné  Lengyeltóti  
30  Sipos Csilla  Gige  
31  Fekete Ferenc  Nyergesújfalu  
32  Farkas Edit  Sarkad  
33  Vajda Mariann  Budapest  
34  Dr. Hegyi Ágota  Budapest  
35  Fogarasi Eszter  Mezőkovácsháza  
36  Mester Ágnes  Budapest  
37  Szabó Anikó  Fonó  
38  Kákonyi Dzsenifer  Baja  
39  Bagi Imre  Debrecen  
40  Bán Laura  Székesfehérvár  
41  Adácsi Ágnes  Vámosgyörk  
42  Dulavics László  Hajdúnánás  
43  Szabóné Haskó Erika  Kiskőrös  
44  Gulyás Gréta  Mezőnagymihály  
45  Czimer Veronika   Budapest  
46  Fejes Katalin  Budapest  
47  Tihanyi Gabriella  Veszprém  
48  Mozsár Andrásné  Gyömrő  
49  Kondacs Jánosné  Kondoros  
50  Hódi Pál  Szombathely  
51  Makai Gabriella  Kiskőrös  
52  Markus Attila  Nyiregyháza  
53  Hegedűs Csaba  Balassagyarmaat  
54      
55  Tóthné dr. Marton Veronika  Keszthely  
56  Csipkés Lászlóné  Debrecen  
57  Gál Vivien, multiprint Kft  Budapest  
58  Dudás Krisztián Sándor  Budapest  
59  Gellén Dorka  Ajka  
60  Borsós Andor  Pázmánd  
61  Bartha Gábor  Budapest  
62  Tusjak Éva  Budapest  
63  SápiHering Csilla  Boldog  
64  Berkiné Kiss Anikó  Debrecen  
65  Imre Szilvia  Pécs  
66  Szláveczné Bánáti Éva  Újudvar  
67  Mészáros Katalin  Budapest  
68  Cziegelmayerné Margó  Ceglédbercel  
69  Tóth Hajnalka  Budapest  
70  Gorzó Sándor  Budapest  
71  Sutus Péter  Budapest  
72  Lukács Erzsébet  Boldog  
73  Besze Mónika  Budapest  
74  Polyák Csaba  Tarnazsadány  
75  Tóthné Bartha Rita  Budapest  
76  Göncz-Fábics Zsuzsanna  Tótszerdahely  
77  Lombos Viktor  Budapest  
78  Tóthné Kéri Klára  Karcag  
79  Lukács István  Szentistván  
80  Tóth Csaba  Csolnok  
81  Varga Tamás  Kékesd  
82  Sápi-Hering Csilla  Boldog  
83  Lajosné Pék Edina  Lengyeltóti  
84  Füzi Mária  Budapest  
85  Szabados Alida  Orosháza  
86  Rabiné Csehák Judit  Dunaújváros  
87  Kincs Pál  Budapest  
88  Kővári Csilla  Budapest  
89  Bödei Bianka    Rózsaszentmárton  
90  Nagy Gabriella  Mátaszék  
91  Futó András  Boldog  
92  Bagi Tamás  Debrecen  
93  Csikány Orsolya  Budapest  
94  Hermann Zsófia  Fegyvernek  
95  Gorzó Sándor, Sinope Security Kft.  Budapest  
96  Bohákné Kiss Annamária  Békésszentandrás  
97  Kállai István  Budapest  
98  Horváth Gyuláné  Veszprém  
99  Besze Mónika  Budapest  
100  Tóth Zsófia  Szigethalom  
101  Bartha-Radácsi Andrea  Budapest  
102  Nagy Ibolya  Budapest  
103  Kállai István  Budapest  
104  May László  Nagyréde  
105  Deák Ferencné  Orosháza  
106  Hankó Györgyné  Békéscsaba  
107  Pleszel Kristóf  Budapest  
108  Kasza Sándor  Szeged  
109  Gyulai Ildikó  Ballószög  
110  Horváth Petronella  Siófok  
111  Bartalos Szilvia  Budapest  
112  Varga Tamás  Kékesd  
113  Csuha Andrea  Kerekegyháza  
114  Molnár Eszter  Gyöngyös  
115  Polyák Csaba  Tarnazsadány  
116  Insticai-Márton Edit  Sződliget  
117  Bognár Mária  Siófok  
118  Steiber János  Budapest  
119  Schönberger Eszter  Sárvár  
120  Schönberger Józsefné  Nyögér  
121  Rabiné Csehák Judit  Dunaújváros  
122  Keresztes Andrea  Fadd  
123  Pásztor Vivien  Dorog  
124  Bagi Imre  Debrecen  
125  Pinczésné Nagy Erika  Mezőkövesd  
126  Isó Imola  Komárom  
127  Kákóczki László  Tiszaújváros  
128  Holczmüller Éva  Zalaegerszeg  
129  Barna Ferenc  Békéscsaba  
130  Takácsné Pápai Beatrix  Varbó  
131  Török Noémi  Budapest  
132  Kása Anikó  Zalaegerszeg  
133      
134  Kaufmann Péter  Veszprém  
135  Imrefy István  Csákvár  
136  Derdák Attila  Pécs  
137  Horváth Tünde  Szombathely  
138  Horváth Gyuláné  Veszprém  
139  Kása Anikó  Zalaegerszeg  
140  Lovas Tibor  Paks  
Fődíj utazás nyertes  
Nyertes Név Település 
1  Nagy Gabriella  Bátaszék